Про компанію Termet

Termet SA — це продовжувач більш ніж столітньої традиції знаменитої годинникової фабрики Густава Беккера. Завод почав свою роботу в 1945 році з виробництва настінних, підлогових, камінних годинників.

Історія компанії

Починаючи з 50-х років, гамма вироблених товарів стала ширше, так як крім годинників, почався випуск гальм для велосипедів, конденсаторів, телевізійних деталей, туристичного опалювального та освітлювального обладнання.

Переломним став 1956 — початок виробництва нагрівачів для ванних кімнат. Незабаром виробництво газових водонагрівачів стало домінуючим. Компанія пишається своїми власними унікальними і запатентованими технічними рішеннями, такими як унікальний теплообмінник для водонагрівача.

З моменту початку використання газу для опалення приміщень , було розпочато виробництво газових опалювальних котлів , які визначили подальшу спеціалізацію нашого підприємства. Ці продукти розроблялись і були модифіковани згідно з трендами розвитку опалювальної техніки в Європі. Постійно розширювався діапазон , а деякі моделі котлів , наприклад двоконтурні котли MINIMAX - стали мало не візитною карткою компанії. Крім газового обладнання , фірма спеціалізувалася на виробництві програмованих керуючих елементів для пральних і посудомийних машин , туристичного обладнання (плитки та ліхтарі) , наборів для пайки і універсальних пальників до них.

З початку 90 -х років виготовлення газових опалювальних котлів є основним видом діяльності компанії. В даний час компанія пропонує широкий асортимент різного газового обладнання для опалення , а виробництво направлено головним чином , на виробництво різноманітних настінних і підлогових газових котлів та водонагрівачів господарської води.

Важливою датою в історії фірми , стала приватизація державного підприємства PREDOM - TERMET , яка відбулася в 1996 році , що призвело до створення акціонерного товариства TERMET SA

Ринкове функціонування фірми TERMET SA, заснована на трьох сегментах:

  • Мережа авторизованих дистриб'юторів;
  • Мережа авторизованого сервісу;
  • Мережа авторизованих інсталяторів.

Termet SA сьогодні

Termet — це провідний в Польщі виробник газового опалювального обладнання: газових опалювальних котлів різного типу, водонагрівачів і геліосистем.

Фірма має власне проектне бюро газового опалювального обладнання та дослідницьку лабораторію, в яких винаходяться нові технології, готується виконавча і технічна документація для всіх продуктів.

Спрямованість фірми на виробництво газового опалювального обладнання дозволило досягти високого рівня спеціалізації виробництва і створення сучасного машинного парку. Завдяки комплексним рішенням фірма пропонує своїм клієнтам продукти високої якості і безвідмовності. Termet прикладає всі зусилля, щоб пропонувати сучасне обладнання за розумними цінами, пам'ятаючи про виконання головного девізу фірми — «Створюємо тепло».